Program manifestacije „Od Uskrsa do Vaskrsa“


15. April – 24. April


Program manifestacije „Od Uskrsa do Vaskrsa“
(plato između hotela „Mogren“ i „Avala“)

Petak 15.04.

10:30h – 14:00h – takmičenje u farbanju jaja i animacije Žarka Žabca, predstava za najmlađe: „Hajde da se igramo“ (nagrade za tri najljepša jaja);

Subota 16.04.

10:30h Izložba Eko vrtića „Bambino“ (Podgorica) i kreativna radionica;
12:30h Priredba vrtića „Vini Pu“ (Budva);
13:00h Sekcija mladih folkloraša kulturnog centra „Stara Budva“;
13:30h Priredba Eko vrtića „Bambino“ (Podgorica);
14:00h Priredbe učenika budvanskih škola;

Neđelja 17.04.

11:00h Priredba vrtića „Moj svijet“ (Budva) i nastupi Ive Otašević i Lare Pavićević;
12:00h Moderni ples sa školom Jet-Set (Podgorica);
13:00h Maskota zeca Ÿ Balon show Ÿ face painting (animacija Podgorica);
14:00h Nastup učenika budvanske muzičke škole (solisti, ansambl flauta, hor sa orkestrom gitara, trube…);

Poneđeljak 18.04.

13:00h Kreativna radionica: „Proljećnje radosti“ (budvanski vrtići);
17:00h Kreativna radionica: „Uskršnja kreacija“, vrtić „Maštolend“ (Budva);

Utorak 19.04.

13:00h Kreativna radionica: „Moj doživljaj proljeća“ (budvanski vrtići);
17:00h Kreativna radionica: „Uskršnja korpica za piliće“, ruski vrtić „Smart Bee“ (Budva);

Srijeda 20.04.

13:00h Likovna radionica: „Vesele boje“ (budvanski vrtići);
17:00h Slikanje na štafelajima: „U susret proljeću“, vrtić „Moj Svijet“, Budva;

Četvrtak 21.04.

11:00h Dječija predstava: „Niko se nije naučen rodio“, NVO „Arlekin“ (Podgorica);
13:00h „Pravimo zajedno slatke zalogaje“, Organizacija žena Budve;
17:00h Radionica neobičnih likovnih tehnika: „Šarena jaja na stolu stoje“, JPU Ljubica Jovanović Maše (Budva);

Petak 22.04.

10:30h Takmičenje u farbanju jaja i animacije Žarka Žabca (nagrade za tri najljepša jaja);
13:00h Animacija: „Nešto od ničeg“ sa Žarkom Žabcem;

Subota 23.04.

10:30h Izložba 3D radova vrtića „Maštolend“ (Budva) i kreativna radionica;
12:00h Priredba škole za talente „UMS“ (Podgorica);
12:40h Plesni nastup plesne škole „Kingdom“ (Budva);
13:00h Horski nastup vrtića „Diznilend“ (Budva);
13:20h Folklorna sekcija omladinskog sastava „Kulturni Centar Stara Budva“;
14:00h Koncert dječijeg hora „Sv.Jelena Štiljanović“ pri manastiru Praskvica;
15:00h Nastup đaka budvanskih škola;

Neđelja 24.04.

10:00h „Lov na jaje“, takmičenje (animacija Podgorica);
12:30h Maskota zeca, balon show, face painting (animacija Podgorica);
13:30h Plešimo sa „Sonrisom“ (Budva);
14:30h Nastup hora vrtića „Maštolend“ i nastup đaka muzičke i osnovnih škola iz Budve.

Program preuzet sa zvaničnog sajta Turističke organiuacije: Budva.travel

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


seven + eleven =

*